НОВИНИ
Виховна година-тренінг "Я буду здоровим!"(11.04.2019)
У кожному класі була проведена виховна година-тренінг, де учні робили вправу "Модель здоров'я". Школярі об'єдналися у 3 групи, кожна з яких отримала завдання: розробити модель здоров'я, виходячи з власного бачення цієї проблеми. У кожній команді обирався той, хто фіксував всі ідеї, — «секретар», той, хто стежив за часом, — «хронометрист», і той, хто презентував роботу групи, — «спікер».
Використовуючи аркуші паперу А1, маркери, фломастери, кольоровий папір, учні протягом 10—15 хвилин розробляли моделі, а потім кожна група презентувала свою розробку.
Після презентації вчитель пропонував дітям уявити ті шкідливі, руйнівні фактори, які впливають на здоров'я, і, працюючи в тих самих підгрупах, за 3 хвилини продемонструвати на створених моделях дію цих факторів на ту чи іншу модель
Засідання клубу знавців французької мови (10.04.2019)
У рамках проведення Тижня іноземної мови 10 квітня відбулося засідання клубу знавців французької мови. Учні мали змогу більше зануритися у цю романтичну мову. Працювали у групах, дізналися багато нового та цікавого про Париж як свято, що завжди з тобою. У заході взяли участь здобувачі освіти з 5 по 11 клас. Дякуємо вчителю французької мови Казаку Т.В. за якісну підготовку до Тижня французької мови.
Виховна година "До реальності через міф : НАТО і Україна" (04.04.2019)
4 квітня до 70 -ої річниці створення НАТО у всіх класах відбулися класні години, на яких розглянули наступні питання: "Що випливає з членства в Організації для країни та її громадян? Які сторони їх життя зачіпає участь в НАТО?" Учні з'ясували, що Північноатлантичний альянс (НАТО) був створений на основі договору між державами-членами (на нинішній час 26 держав), кожна з яких приєдналась до нього добровільно після завершення публічного обговорення і відповідної парламентської процедури. Договір поважає індивідуальні права всіх держав - членів Альянсу, а також їхні міжнародні зобов’язання згідно зі Статутом ООН. Він зобов’язує кожну державу-члена взяти на себе частину ризику і відповідальності, пов’язаних із спільною безпекою, водночас надаючи кожному з членів Альянсу можливість користуватись перевагами спільної безпеки. У фойє школи був оформлений куточок євроатлантичної інтеграції. Основними перевагами членства в НАТО є: отримання гарантій забезпечення безпеки, територіальної цілісності, недоторканості кордонів та державного суверенітету; участь у системі колективної безпеки, яку утворюють країни-члени НАТО, є вигіднішим для економіки країни, ніж забезпечення її оборони самотужки, оскільки це зменшує податки громадян країни на утримання власних Збройних Сил.